Partneři naší školy – Děkujeme našim partnerům za podporu a spolupráci

 

Česká unie sportu s.r.o.

Česká unie sportu, z.s. jako majitel Vyšší odborné školy ČUS, s.r.o. poskytuje zázemí škole a propojení se sportovním prostředím. I na základě jejich připomínek k aktuálnímu stavu sportovního prostředí a jeho poptávek po konkrétních potřebách dokáže škola rychle reagovat na dané požadavky a zařadit je do výuky.

logotyp VŠFS-ořez2

Vysoká škola finanční a správní je partnerem VOŠ ČUS v rámci zdokonalování vzdělávání a vyučovaných ekonomických modulů. Mimo spolupráce na akademické úrovni byla uzavřena taktéž spolupráce v rámci možnosti plynulého navázání studia našich absolventů na VŠFS v oborech Marketingová komunikace nebo Řízení podniku a podnikové finance. Absolventi VOŠ na základě smlouvy o spolupráci mají možnost, své dokončené vyšší odborné vzdělání z naší školy, rozšířit na titul bakalář a následně magistr nebo inženýr za zvýhodněných podmínek na VŠFS.

Lyžařský areál Zadov

Lyžařský areál Zadov je partnerem školy a jeho možností využívá škola při organizaci povinných kurzů i soustředění kombinovaného studia.

 

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní centrum Nymburk je klíčovým partnerem školy a jeho zázemí využívá škola pro školení, exkurze do sportovního zařízení i ke konání soustředění kombinovaného studia. Jeho vybavenost jak pro studijní, tak i pro sportovní požadavky školy je klíčová. Prostředí SC Nymburk vyhovuje jak pedagogům, tak především studentům.

 

sportuj

Projekt „ČUS Sportuj s námi!“ se stal nově partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu a společně vytvořili pod hlavičkou ČUS společný projekt „ČUS Sportuj, studuj s námi!“, který podporuje nejen sportování českých dětí a mládeže, ale také jejich vzdělávání.

Česká asociace univerzitního sportu

fisaf logo

Český svaz aerobiku a fitness- FISAF.cz

Střešní organizace aerobiku a fitness v České republice zajišťující kompletní servis pro organizaci soutěží, vzdělávání, workshopů a konferencí v této sportovní oblasti. Člen České unie sportu.

 

inline

Projekt Jsmeinline.cz je partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu, s.r.o. v poskytování míst pro praxi našich studentů. Jsmeinline.cz organizuje výuku inline bruslení pro děti od mateřských školek až po dospělé a organizuje kvalitní využití volného času prostřednictví sportu.

 

Olivia Prokopová – profesionální hráčka Adventure golfu, Crazy golfu, Putt Puttu
VOŠ ČUS, s..r.o. se stala hrdým partnerem naší studentky Olivie Prokopové, která je mezinárodní šampionkou v Adventure golfu.
Olivia se vedle významných sportovních úspěchů pyšní také dobrým studiem, které vedle své profesionální a časově náročné golfové kariéry úspěšně zvládá.
 Více o Olivii a jejich úspěších naleznete na :
www.oliviaprokopova.com
FB: @oliviaprokopova

plovarna

Plovárna Středokluky je partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu, s.r.o. a poskytuje jejím studentům místa pro praxi a slouží jako vzorový příklad provozu sportovního zařízení.

___________________________________________________________________________________

Magistrát hlavního města Prahy

Hlavní město Praha je majitelem prostor Spartakiádního stadionu, ve kterých Vyšší odborná škola České unie sportu sídlí. 

 

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR je zastřešující institucí vzdělávání v České republice, zároveň tedy i Vyšší odborné školy České unie sportu, která se řídí povinnostmi vyplývajících z udělených akreditací MŠMT.