Média

Změna loga Vyšší odborné školy ČUS 

Do nového školního roku startuje Vyšší odborná škola ČUS s novými programy i logem

Vyšší odborná škola České unie sportu přináší zájemcům o studium s novým školním rokem 2016/2017 hned několik novinek.

Kromě možnosti pokračování studia na bakalářských oborech Vysoké školy finanční a správní, mohou studenti nově kromě Managementu sportu studovat také obor Wellness specialista. Česká unie sportu se rozhodla nově podporovat sociálně slabé, aktivní  a profesionální sportovce a startuje tak hned několik stipendijních programů, na které spolek vyčlenil finanční prostředky.

V rámci nového konceptu školy se mění i dosavadní logo školy. Zcela nová grafická podoba loga klade důraz na propojení s největší českou sportovní organizací, která školu vlastní a provozuje  – Českou unií sportu.

Přechod mezi logy Voš

„Jsme součástí České unie sportu a jsme na to náležitě hrdí, proto chceme, aby toto spojení a symbióza byla vidět už na první pohled. Zakomponování loga České unie sportu do nového loga VOŠ je logickým krokem. Věříme, že s novým logem bude naše napojení na Českou unii sportu ihned jasné a zřetelné, “  vysvětlil vznik ředitel školy Ladislav Malý.

Logo se bude postupně měnit na všech tištěných i elektronických materiálech školy stejně tak jako na veškeré mediální prezentaci školy.

 

Oficiální PROMO video naši školy

PROMO video ke sportovnímu dni v SC Nymburk 13.5.2016

PROMO video k proběhlé akci v SC Nymburk 15.4.2016

Pozvánka do projektu „ČUS Sportuj s námi!“


Projekt První kariéra na stránkách SL ČR

Článek první kariéra SL ČR

Čtěte ZDE: http://www.czech-ski.com/o-nas/aktuality/studium-site-na-miru-sportovcum-svaz-lyzaru-je-partnerem-projektu-prvni-kariera


ČLÁNKY z Nymburského deníku:
nymbursky_denik_1
čtěte ZDE: http://bit.ly/1oM383B

nymbursky_denik_2
čtěte ZDE: http://bit.ly/1SpWTwd


Příměstský tábor
tábory 2016